Gminny konkurs recytatorski - I i IV miejsce

3.grudnia 2012 r. w Szkole Podstawowej w Dębowcu odbył się gminny konkurs recytatorski pt. "Polska poezja patriotyczna". Bohaterką tegorocznego konkursu była Maria Konopnicka i jej poezja. Prezentacje oceniała komisja, którą tworzyły Panie: Iwona Józefiak, Małgorzata Gałka i Jadwiga Spólnik. Oceniając recytację, brano pod uwagę odpowiedni dobór wygłaszanych utworów, sposób interpretacji, kulturę słowa i ogólny wyraz artystyczny.

I miejsce w konkursie otrzymała uczennica naszej szkoły - Joanna Staniszewska z kl. VI, natomiast IV miejsce Oliwia Maczuga z kl. IV. Uczennice przygotowała Bożena Jurkowska. Joanna wygłosiła wiersz Marii Konopnickiej "U proga" a Oliwia "Chodziły tu Niemce...".
Laureatkom gratulujemy!

konkurs recytatorski konkurs recytatorski konkurs recytatorski konkurs recytatorski konkurs recytatorski