Wizyta w Gimnazjum w Cieklinie

28. maja uczniowie klasy VI z naszej szkoły wzięli udział w dniu otwartym Publicznego Gimnazjum w Cieklinie. Przyszli gimnazjaliści z Cieklina, Dobryni i Duląbki najpierw spotkali się z dyrektorką szkoły Zofią Wickowską, która ich powitała i przedstawiła program spotkania. Po obejrzeniu przedstawienia o patronie szkoły - Ignacym Łukasiewiczu oraz wysłuchaniu występów wokalnych (m.in. Aleksandra Dedo i inni), szóstoklasiści podzieleni na dwie grupy zwiedzali gimnazjum.

Obejrzeli klasopracownie, pokazy fizyczne i chemiczne, wzięli udział w zajęciach plastycznych i językowych. Historię i dokonania szkoły mogli poznać dzięki prezentacji multimedialnej przygotowanej przez uczennice II klasy, absolwentki naszej szkoły Justynę Klimkiewicz i Dominikę Piątkiewicz.

Na pewno wszyscy wiedzą, że nasi szóstoklasiści będą kontynuować naukę w cieklińskim gimnazjum, a rozpoczynający się czerwiec jest ich ostatnim miesiącem w naszej szkole...

gimnazjum w Cieklinie gimnazjum w Cieklinie gimnazjum w Cieklinie gimnazjum w Cieklinie gimnazjum w Cieklinie

fot. Bożena Jurkowska