Wspólne świętowanie

akademia dzie matki

5 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość, która zgromadziła licznie przybyłych rodziców, dzieci i nauczycieli naszej szkoły. Gościem honorowym spotkania była pani Zofia Gumienna sołtys i radna. Serdecznie witani byli także rodzice i dzieci pięcioletnie, które od września będą uczęszczać do oddziału przedszkolnego.

akademia dzie matki

Uczniowie naszej szkoły w ponad godzinnym przedstawieniu wytańczyli, wyśpiewali i wyrecytowali serdeczne życzenia dla swoich Rodziców. Największą popularnością cieszyły się tańce. Przedszkolaki w pięknych strojach tańczyły krakowiaka, uczniowie z klas I-III tańczyli polkę belgijkę, a uczennice z klas starszych układ taneczny do muzyki współczesnej.

Mamy tradycyjnie częstowały wszystkich wspaniałym ciastem, kawą i herbatą. Słodyczy było dużo. Pani Radna ufundowała dla wszystkich cukierki. (Wych. kl.I-III)

Fot. Bożena Jurkowska