Wspólne świętowanie

akademia dzie matki

5 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość, która zgromadziła licznie przybyłych rodziców, dzieci i nauczycieli naszej szkoły. Gościem honorowym spotkania była pani Zofia Gumienna sołtys i radna. Serdecznie witani byli także rodzice i dzieci pięcioletnie, które od września będą uczęszczać do oddziału przedszkolnego.

akademia dzie matki

Uczniowie naszej szkoły w ponad godzinnym przedstawieniu wytańczyli, wyśpiewali i wyrecytowali serdeczne życzenia dla swoich Rodziców. Największą popularnością cieszyły się tańce. Przedszkolaki w pięknych strojach tańczyły krakowiaka, uczniowie z klas I-III tańczyli polkę belgijkę, a uczennice z klas starszych układ taneczny do muzyki współczesnej.

Mamy tradycyjnie częstowały wszystkich wspaniałym ciastem, kawą i herbatą. Słodyczy było dużo. Pani Radna ufundowała dla wszystkich cukierki. (Wych. kl.I-III)


akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki akademia dzie matki

Fot. Bożena Jurkowska