Zabawa noworoczna 2013

Karnawał to czas radości, zabawy i rozrywki. 31 stycznia 2013 roku, w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci i uczniów, na stałe już wpisana w kalendarz imprez.

Najwcześniej rozpoczęły ją maluszki, przedszkolaki i uczniowie klas I-III. Na sali gimnastycznej pojawiły się wróżki, królewny, supermani i wiele innych bajkowych postaci. Pózniej, do zabawy dołączyły starsze klasy. Odtańczono, jak co rok - poloneza. Zabawy w "niedźwiedzia" i "chusteczka" także znalazły wielu zwolenników. Wszyscy doskonale się bawili pod opiekę wychowawców, nauczycieli i rodziców. (BJ)

Fot. Bożena Jurkowska