"Bezpieczeństwo przede wszystkim"

11.10.2012 roku w naszej szkole odbyły się zajęcia otwarte dla uczniów klas 0-III pod hasłem "Bezpieczeństwo przede wszystkim" mające na celu utrwalić zasady bezpiecznego zachowania w drodze do szkoły, w szkole i w domu. Na początku spotkania, uczniowie klasy IV i V przekazali młodszym koleżankom i kolegom pomoce "Pani Stop i Pan Stop" wykonane na lekcji techniki. Śmieszny ludzik trzymający znaki drogowe pomoże młodszym zapamiętać nazwy podstawowych znaków drogowych. Uczniowie klasy II i III pokazali inscenizację pt. "Piesi".

Po niej wszyscy wzięli udział w konkursach i zabawach dotyczących ruchu drogowego, odgrywali scenki dramowe nt "Nie - obcym, w różnych sytuacjach", śpiewali piosenki i układali zdania z rozsypanki wyrazowej.

Zajęcia przygotowały nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej.

bezpieczeństwo przede wszystkim bezpieczeństwo przede wszystkim bezpieczeństwo przede wszystkim bezpieczeństwo przede wszystkim bezpieczeństwo przede wszystkim bezpieczeństwo przede wszystkim bezpieczeństwo przede wszystkim bezpieczeństwo przede wszystkim bezpieczeństwo przede wszystkim bezpieczeństwo przede wszystkim

fot. Bożena Jurkowska