"Bezpieczeństwo przede wszystkim"

11.10.2012 roku w naszej szkole odbyły się zajęcia otwarte dla uczniów klas 0-III pod hasłem "Bezpieczeństwo przede wszystkim" mające na celu utrwalić zasady bezpiecznego zachowania w drodze do szkoły, w szkole i w domu. Na początku spotkania, uczniowie klasy IV i V przekazali młodszym koleżankom i kolegom pomoce "Pani Stop i Pan Stop" wykonane na lekcji techniki. Śmieszny ludzik trzymający znaki drogowe pomoże młodszym zapamiętać nazwy podstawowych znaków drogowych. Uczniowie klasy II i III pokazali inscenizację pt. "Piesi".

Po niej wszyscy wzięli udział w konkursach i zabawach dotyczących ruchu drogowego, odgrywali scenki dramowe nt "Nie - obcym, w różnych sytuacjach", śpiewali piosenki i układali zdania z rozsypanki wyrazowej.

Zajęcia przygotowały nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej.