Michał Bartuś wśród nagrodzonych

5. lutego 2012 r. w Publicznym Gimnazjum w Cieklinie odbył się XII Turniej Warcab 100-Polowych o Puchar Wójta Gminy Dębowiec Zbigniewa Staniszewskiego. W rozgrywkach wzięło udział 107 zawodników z terenu Gminy Dębowiec. Zawodnicy walczyli w dwóch kategoriach:

• Grupa Młodsza - uczestnikami byli uczniowie Szkół Podstawowych (55 osób)

• Grupa Starsza - uczestnikami byli uczniowie Gimnazjum oraz pozostali Mieszkańcy Gminy (52 osoby).
  • Zawodnikom, którzy zajęli od I do X miejsca Wójt Gminy Dębowiec wręczył narody, a pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział i nagrodę pocieszenia. Wśród nagrodzonych był nasz uczeń Michał Bartuś, który zajął 6 miejsce.

Więcej o Turnieju można przeczytać na stronie gminy Dębowiec, pod tym linkiem. Tam też więcej zdjęć.

Fot. z archiwum Urzędu Gminy Dębowiec