Zakończenie Roku Szkolnego 2011-2012

29. czerwca 2012 roku odbyła sie uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego. Klasa V słowem i piosenką umiliła ostatni dzień pobytu w szkole swoim starszym kolegom i wręczyła im drobne upominki. Absolwenci pożegnali szkołę na wesoło: zabawne skecze i piosenki na długo pozostaną w naszej pamięci. Nie odbyło się bez łez i wzruszeń.

W dalszej części uroczystości Danuta Hołowicka, dyrektor szkoły wręczyła listy gratulacyjne Rodzicom, podsumowała oceny i ogłosiła wyniki dwóch szkolnych konkursów: czytelniczego i ortograficznego. Najlepsi uczniowie otrzymali zasłużone dyplomy i nagrody.

Pomimo, że cała uroczystość trwała ponad dwie godziny, po opuszczeniu szkoły, nikt nie narzekał. W końcu zaczęły się już długo wyczekiwane wakacje!

Nagroda Wójta Gminy Dębowiec - Sandra Ślusarczyk kl. VI (średnia: 5,3)

Laureaci klasowego konkursu czytelniczego klas II-III
Pierwszy: Faustyna Mikołajczyk I miejsce, Oliwia Maczuga II miejsce, Maciej Szańca III miejsce.
Drugi: Faustyna Mikołajczyk I miejsce, Piotr Sroka-Lewosz II miejsce, Agata Ślusarczyk III miejsce.
Trzeci: Faustyna Mikołajczyk I miejsce, Agata Ślusarczyk i Oliwia Maczuga II miejsce, Weronika Mikołajczyk III miejsce.

Laureaci szkolnego konkursu ortograficznego "Mistrz ortografii"
Klasy II-III
Laureaci: Kacper Brej (kl.II), Sebastian Ślusarczyk (kl.III), Oliwia Maczuga (kl.III)
Klasy IV-VI