Sąsiedzka wizyta

wizyta w sp folusz

26. czerwca 2012 roku nasi uczniowie wraz z wychowawcami, na zaproszenie pani dyrektor Małgorzaty Dybaś odwiedzili Szkołę Podstawową w Foluszu. Spotkanie było bardzo udane, gdyż wszyscy świetnie się bawili. Starsi, jak zwykle zajęli boisko i rozpoczęli mecz. Przedszkolaki zmagały się w konkurencjach zręcznościowych i plastycznych. Wszystkim smakowały doskonale upieczone kiełbaski, nad którymi czuwały troskliwe mamy z Rady Rodziców.

Za przygotowanie i zorganizowanie tego dnia chcieliśmy podziękować wszystkim nauczycielom i uczniom Szkoły Podstawowej w Foluszu.


wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz wizyta w sp folusz

fot. Bożena Jurkowska