Przegląd Piosenki Przedszkolnej - Cieklin 2012

25. kwietnia 2012 roku w Domu Kultury w Cieklinie odbył się II Gminny Przegląd Piosenki Przedszkolnej zorganizowany przez Gminne Przedszkole w Cieklinie. Każda grupa zaprezentowała po dwie piosenki o zwierzętach. Nasza „zerówka” zaśpiewała piosenkę „Kundel bury” a solistka, Justyna Żychowska -piosenkę o kotku. Na zakończenie Zbigniew Staniszewski Wójt Gminy Dębowiec oraz Zofia Biernacka Dyrektor Gminnego Przedszkola w Cieklinie wręczyli uczestnikom pamiątkowe dyplomy i upominki.

Po smacznym poczęstunku, przedszkolaki z naszej szkoły zwiedziły Muzeum Narciarstwa w Cieklinie im. Stanisława Barabasza. Wiesław Czechowicz, kustosz muzeum przybliżył historię początków narciarstwa w Polsce oraz pokazał dzieciom ciekawe i unikalne eksponaty.
Spotkanie było udane i wszystkim się bardzo podobało.