Plener fotograficzny klasy IV i V

konkurs kapliczki w majowej scenerii

30. maja 2012 roku uczniowie klasy IV i V pod opieką wychowawcy wzięli udział w plenerze fotograficznym, który miał na celu przygotowanie ich do wzięcia udziału w międzygminnym konkursie "Kapliczki i krzyże w majowej scenerii".

konkurs kapliczki w majowej scenerii

Uczniowie mieli okazję wysłuchać krótkiego wykładu dotyczącego zasad fotografii oraz jej roli w dokumentowaniu rzeczywistości. Bożena Jurkowska, prowadząca lekcję zwracała uwagę na sposób fotografowania, objaśniała, jakich błędów unikać. Następnie uczniowie, wykorzystując zdobytą wiedzę wykonali fotografie trzech kapliczek: Świętego Jona, kapliczki z Matką Boską Tarnowiecką i kapliczki Na Podomku. A oto ich efekty w postaci zdjęć.