Kapliczki... Finał konkursu fotograficznego

konkurs kapliczki w majowej scenerii

Temat IV Międzygminnego Konkursu Fotograficznego zorganizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Dębowcu i Filię w Cieklinie brzmiał: "Kapliczki i krzyże w majowej scenerii".

Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród odbyło się 21 czerwca 2012 roku w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie. W konkursie wzięła udział młodzież ze szkół postawowych oraz gimanzjów z miejscowości: Cieklin, Dębowiec, Dobrynia, Jasło, Łajsce, Nowy Żmigród, Osiek Jasielski, Tarnowiec, Warzyce, Wola Dębowiecka i Zarzecze.

konkurs kapliczki w majowej scenerii

Prace oceniała komisja w składzie Janusz Łaba - zawodowy fotograf, Bogdan Kozon - artysta plastyk oraz Jan Klimkiewicz - fotograf amator, przedstwiciel urzędu gminy.

Klaudia Żychowska, uczennica klasy V z naszej szkoły otrzymała wyróżnienie. Prace Klaudii, Piotra Klimkiewicza, Joanny Staniszewskiej, Artura Szudego, Piotra Sroki-Lewosza, Natalii Jędryczki, Barbary Bartuś, Karoliny Jędryczki i Szymona Maczugi zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki i dyplomy.

Wystawę można zwiedzać do 12 lipca w dniach: poniedziałek 13:00-17:00, od wtorku do piątku 9:00-14:00, sobota 9:00-11:00.

Zapraszamy.


konkurs kapliczki w majowej scenerii konkurs kapliczki w majowej scenerii konkurs kapliczki w majowej scenerii konkurs kapliczki w majowej scenerii konkurs kapliczki w majowej scenerii konkurs kapliczki w majowej scenerii konkurs kapliczki w majowej scenerii konkurs kapliczki w majowej scenerii konkurs kapliczki w majowej scenerii konkurs kapliczki w majowej scenerii konkurs kapliczki w majowej scenerii konkurs kapliczki w majowej scenerii konkurs kapliczki w majowej scenerii konkurs kapliczki w majowej scenerii konkurs kapliczki w majowej scenerii konkurs kapliczki w majowej scenerii

fot. Bożena Jurkowska