Hej, kolęda kolęda!

18 stycznia 2012 roku w naszej szkole odbył się konkurs kolęd i pastorałek „Hej, kolęda kolęda”. Wzięli w nim udział uczniowie klas O-VI. W bożonarodzeniowym konkursie uczestnicy zaprezentowali się zespołowo i indywidualnie w trzech kategoriach: przedszkolaki, klasy I-III i klasy IV-VI. Młodych artystów oceniała trzyosobowa komisja, która w wykonywaniu kolęd i pastorałek brała pod uwagę znajomość tekstu, intonację i ogólne wrażenie artystyczne. Nie było łatwo wybrać najlepszych. Po burzliwych obradach, jury wyłoniło zwycięzców.

Kategoria: przedszkolacy:
I miejsce: Justyna Żychowska i Wiktoria Budziak
II miejsce: Magdalena Kuczaj

Kategoria klasy I-III
I miejsce: Maciej Szańca
II miejsce: Faustyna Mikołajczyk i Kacper Szańca
III miejsce: Daria Ślusarczyk i Paweł Sroka
Wyróżnienia: Mateusz Mikołajczyk, Dominik Żychowski, Patryk Kuczaj i Oliwia Maczuga.

Kategoria klasy IV-VI
I miejsce Mikołajczyk Magdalena i Joanna Staniszewska
II miejsce: Klaudia Kuczaj i Karolina Jędryczka
III miejsce Barbara Bartuś i Natalia Jędryczka

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody, które ufundowali Danuta Hołowicka dyrektor szkoły i ks. dziekan Franciszek Motyka.
Dodatkową nagrodą dla laureatów będzie występ na Opłatku wiejskim 20. stycznia br.